Menu

WESELE BEZ ALKOHOLU!

Prowadzimy wesela bezalkoholowe, gdy Państwo Młodzi oczekują od nas znakomitej zabawy dla siebie i gości bez alkoholu. Uważamy, że przy takich imprezach, nie trzeba inwestować w „markowy” alkohol, ale można zainwestować w profesjonalnego wodzireja i DJ : )

Zespół Event4Life od kilku lat szkoli się na Warsztatach Wodzirejów Zabaw i Wesel Bezalkoholowych, organizowanych przez Ośrodek Profilaktyczno-Szkoleniowy im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach.

Dla nas takie wesele różni się od tradycyjnego tylko tym, że goście na weselu nie piją alkoholu, podobnie jak my. Z naszego doświadczenia to właśnie na weselu bezalkoholowym impreza trwa do białego rana i goście uczestniczą we wszystkich konkursach, zabawach i tańcach. Takie imprezy są dla niektórych gości pierwszą imprezą, na której dobrze się bawili bez procentów. Cieszymy się, że tworzymy nową kulturę zabawy i łamiemy stereotypy!

ZADOWOLENI KLIENCI

Wodzirejka Event4Life Anna ma dużo kreatywnych pomysłów i jest żywiołowa. Bardzo podobało nam się to, że umiała świetnie reagować na sytuacje panującą na weselu i rozczytać co w danym momencie zadowoli gości weselnych. Dużo dobrej energii, ciekawych pomysłów na fotki z gośćmi, zabawy muzyczno-taneczne oraz zabawy dla dzieci. Gorąco polecamy firmę Event4Life
Ada i Paweł

Wybór Ani jako wodzirejki na polsko -włoskie wesele był najlepszym prezentem od Boga jaki moglibyśmy sobie wyobrazić. Mówi perfekcyjnie po włosku i angielsku I w dodatku udało się jej zachęcić do zabawy wszystkich gości, a nie było to proste, gdyż było to wesele bezalkoholowe.. Moja włoska rodzina była pierwszy raz w Polsce na weselu, i powiedzieli ze będą go pamiętać do końca życia. Polecam w 100% firmę Event4Life na włoskie wesele i nie tylko….
Filomena i Grzegorz