Menu

WODZIREJ NA WESELE

Jako doświadczona wodzirejka licznych wesel i eventów poprowadzę profesjonalnie, z klasą i zaangażowaniem Wasze wesele, by stało się ono naprawdę niezapomnianym i wyjątkowym Wydarzeniem Waszego Życia.

Dobre wesele nie obejdzie się bez dobrego wodzireja, który zintegruje ze sobą gości, wprowadzi w odpowiedni klimat dobrej zabawy. Łatwość nawiązywania kontaktu, serdeczny uśmiech, i pasja do swojej pracy sprawią, że nie tylko Wy ale i Wasi goście (i ci duzi, i mali ) poczują się wyjątkowo.

To jest Wasz wyjątkowy Dzień i wy jesteście najważniejszymi bohaterami tego wydarzenia! Nie narzucamy się gościom poprzez nachalne zachęcanie do zabaw lub częste używanie mikrofonu w trakcie tańca. Robimy to ze smakiem, klasą i poczuciem humoru. Wykorzystuję taniec, śpiew, animacje dla dzieci, konkursy, quizy dostosowane do charakteru danej imprezy.

DJ / MUZYKA

Gwarancją udanej imprezy jest dobry DJ, który zaoferuje obsługę muzy czną na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że występujemy w składzie DJ + wodzirej, każdy z nas może skupić się wyłącznie na swoim zadaniu i wykonać je jak najlepiej, co zdecydowanie podwyższa jakość usług.

Dzięki kreatywności i głowie pełnej pomysłów nasz DJ Event4Life jest w stanie zaproponować Państwu muzykę na każde przyjęcie weselne i dobrać utwory muzyczne tak, aby zbudować odpowiednią atmosferę na parkiecie, pozostając otwartym na wszelkie muzyczne życzenia gości. Na weselach prezentujemy mix największych hitów ostatnich trzech pokoleń i muzykę najnowszą. Dobra muzykę taneczną dobieramy na bieżąco podczas zabawy w zależności od reakcji gości i sytuacji.

Jesteśmy twórczy i nie stosujemy gotowych playlist. Zachęcamy do przygotowania swoich ulubionych utworów 20-30, które możemy dołączyć nadając jej spersonalizowany charakter!

SCENARIUSZ WESELA

Jako dla mistrza ceremonii najważniejsze dla mnie jest, aby wasze wesele było przemyślane i przebiegło według planu ustalonego wspólnie z Wami. Tradycyjne rozpoczynamy każde wesele uroczystym polonezem. W naszej ofercie nie ma miejsca na niekulturalne zabawy, o podtekście erotycznym, które mogłyby wprawić w zakłopotanie gości.

Urozmaicony scenariusz weselny uwzględnia czas na dobrą zabawę, animacje taneczne, zabawy dla dzieci, świetlisty walc, tradycyjne polskie weselne zwyczaje (przywitanie chlebem i solą, oczepiny, podziękowania dla rodziców).

Oczywiście wspólnie z Wami opracujemy wyjątkowy plan uroczystości, odzwierciedlający Wasze upodobania, pomysły i pragnienia.

ANIMACJE ZABAWY TANECZNE

Taniec to kluczowy element zabawy na większości wesel. Animacje taneczne integrują, łączą pokolenia i włączają to zabawy wszystkich gości, nawet tych najbardziej opornych i nietańczących. Jedna lub dwie animacje taneczne w czasie bloku tanecznego będą naprawdę ciekawym urozmaiceniem waszego wesela.

Prowadząc różne zabawy i animacje, stawiam przede wszystkim na tańce i konkursy o charakterze integracyjnym. Każde wesele rozpoczyna się wspólnym polonezem, a do różnych animacji zabaw wykorzystujemy ciekawe akcesoria i stroje oraz nakrycia głowy (kapelusze).

Najważniejsza jest dla nas radość, uśmiech na twarzach zadowolonych gości i państwa młodych.

DZIECI NA WESELU

Praca i zabawy z dziećmi to dla mnie ogromna przyjemność i wielka pasja!

Chciałabym, aby dzieci z uśmiechem wspominały wesele i były zauważone na tej niezwykłej uroczystości. Proponujemy zabawy tańce i konkursy dla dzieci, dzięki którym zarówno dzieci, jak i rodzice, będą mieć cudowne wspomnienia.

Zabawa z chustą animacyjną Klanza, skręcanie balonów, tańce i kreatywny kącik malucha to nasza podstawowa oferta, która sprawi, że dzieci również nie zapomną Waszego wesela i będą dobrze się bawiły.

Bo każdy gość jest dla nas ważny:)

SPRZĘT

Do dyspozycji Klienta jest kompletny sprzęt, którym posługujemy się podczas każdego przyjęcia (mikser, odtwarzacze, mikrofony, komputer, sprzęt oświetleniowy).

Nasze standardowe zaplecze techniczne obejmuje 2 kolumny aktywne OPERA 715 DX dB Technologies. Dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi digipro®G2 o mocy 700W, wysokiej jakości przetwornikom, nowoczesnym procesorom DSP oraz krzepkiemu 15″ wooferowi, modele z serii 700 oferują tak doskonały dźwięk, tak że każda impreza okaże się sukcesem!

Aby zapewnić wysoką jakość dźwięku i doskonałe, klarowne brzmienie, posiadamy podwójny wokalowy system bezprzewodowy SENNHEISER XS WIRELESS z dwoma mikrofonami.

Dopełnieniem tego zestawu jest analogowy mikser Behringer. W ofercie mamy również profesjonalny sprzętem oświetleniowy, laser oraz wytwornice dymu i baniek.

ZADOWOLENI KLIENCI

Sorry, this entry is only available in Polish.

Sorry, this entry is only available in Polish.