Menu

INTEGRACJA DLA
FIRM I ORGANIZACJI

Chcesz zorganizować imprezę integracyjną dla Twojej firmy lub organizacji?

Nic nie integruje tak dobrze jak wspólna zabawa!

Wodzirej Event4Life zajmie się ciekawym prowadzeniem imprezy (także w języku angielskim i włoskim), a prezenter muzyczny / DJ zadba o staranny dobór utworów muzycznych.

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, konfetti, dym oraz bańki. Dodatkowym atutem naszej oferty są animowanie zabawy, konkursy związane z branżą firmy oraz tańce integracyjne. Dołożymy wszelkim starań, by impreza poprowadzona przez nas, stała się wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem z życia Państwa firmy.

KONFERANSJER
NA EVENTY

Niełatwo dziś o kogoś, kto dobrze rozumie się z publicznością i potrafi ją zainteresować czy rozbawić? Poszukujesz konferansjera, który z klasą i poprowadzi dla Ciebie imprezę, event, koncert bądź aukcję charytatywną?

Dobrze trafiłeś. Jestem tu po to, by odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Poprowadzę Twój event na najwyższym poziomie.

Studia pedagogiczne oraz duże doświadczenie w wystąpieniach publicznych nauczyły mnie właściwego podejścia do ludzi oraz dbałości o język.

Cechuje mnie profesjonalizm, entuzjazm oraz poczucie humoru, a moją wizytówką jest szczery uśmiech. Serdecznie zapraszam do współpracy.

KONFERANSJER / WODZIREJ
Z ANGIELSKIM I WŁOSKIM

Would you like to greet your audience in English or Italian?

Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu eventów w języku angielskim i włoskim oraz tłumaczeniu konsekutywnym z języka angielskiego i włoskiego na polski.

Poprowadzę w tych językach imprezę, konferencje, spotkanie firmowe, otwarcie nowego biura bądź zabawę dla dzieci. Moja umiejętność improwizowania i nawiązywać kontaktu z publicznością w obcych językach sprawi, że międzynarodowe towarzystwo będzie się świetnie bawić.

ZADOWOLENI KLIENCI

Sorry, this entry is only available in Polish.

Sorry, this entry is only available in Polish.