Menu

WESELE
MIĘDZYNARODOWE

Wesele międzynarodowe to wielokulturowa impreza, która łączy różne tradycje, obyczaje i języki. Jako wodzirej dbam przede wszystkim o integrację gości, szczególnie tych zagranicznych. Z klasą, taktem i elegancją poprowadzę dwu lub wielojęzyczne wesele.

Posługuję się biegle językiem angielskim i włoskim oraz mówię dobrze po niemiecku. Pracujemy w dwuosobowym składzie Wodzirej i DJ. Dzięki kreatywności i głowie pełnej pomysłów DJ Event4Life jest w stanie zaproponować muzykę z uwzględnieniem specyfiki imprezy międzynarodowej.

Do dyspozycji Klienta jest kompletny sprzęt (mikser, odtwarzacze, mikrofony, nagłośnienie, oświetlenie, komputer oraz wytwornica dymu i baniek).

MIĘDZYNARODOWY KONFERANSJER

Oferujemy niezwykle efektownie poprowadzoną konferansjerkę wielojęzyczną, oraz jeśli jest taka potrzeba, tłumaczenie konsekutywne podczas imprezy (w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim).

Nie narzucamy się gościom poprzez nachalne zachęcanie do zabaw lub też częste używanie mikrofonu w trakcie tańca, robimy to ze smakiem, klasą i poczuciem humoru.

PS. Wszelkie formalności dla klientów mieszkających poza granicami kraju, obejmujące m.in. podpisanie umowy, załatwiamy drogą mailową, spotkania z klientami poprzez Skype lub telefon!

ZASADY WSPÓŁPRACY

Jeśli chcesz zorganizować międzynarodowe wesele, zadzwoń, napisz do nas lub skontaktuj się z Nami przez Facebooka. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do par mieszanych, ale również do obcokrajowców, którzy pragną przeżyć swoje wesele w Polsce.

Wszelkie formalności dla klientów mieszkających za granicą obejmujące m.in. podpisanie umowy, załatwiamy drogą mailową.

Scenariusz każdej imprezy omawiamy z parą podczas osobistego spotkania lub na Skypie.

Odległość to żaden problem. Żyjemy w Krakowie, ale działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

ZADOWOLENI KLIENCI

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną oprawę naszego polsko-południowoafrykańskiego wesela oraz pomoc językową podczas zaślubin!Dziękujemy Ci za profesjonalizm, przyjazne nastawienie, cierpliwość i pozytywną energię, jaką zaraziłaś naszych gości. Szczególnie doceniamy dodatkowy trud, jaki włożyłaś w nasze wesele ze względu na dwujęzyczność naszych gości – anglojęzyczni uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem i do tej pory słyszymy opinie, że prawdopodobnie było to najlepsze wesele, na jakim byli !
Kasia i Charl

Wybór Ani jako wodzirejki na polsko -włoskie wesele był najlepszym prezentem od Boga jaki moglibyśmy sobie wyobrazić. Mówi perfekcyjnie po włosku i angielsku I w dodatku udało się jej zachęcić do zabawy wszystkich gości, a nie było to proste, gdyż było to wesele bezalkoholowe.. Moja włoska rodzina była pierwszy raz w Polsce na weselu i powiedzieli ze będą je pamiętać do końca życia. Polecamy w 100% firmę Event4Life na włoskie wesele i nie tylko….
Filomena i Grzegorz